Spring naar content
Senior communicatieadviseur
Birgitte Birnie
bbirnie@agora.nl / 06 83 92 25 93
Programmaleider proeftuinen I Beleidsadviseur Zorg en Sociaal Domein
Carolien Neefjes
cneefjes@agora.nl / 06 83 03 23 76
Communicatieadviseur
Denise Degener
ddegener@agora.nl / 06 23 70 84 43
Projectleider VBE en Management Agora
Els Hekstra
ehekstra@agora.nl / 06 30 10 01 52
Beleidsadviseur Zingeving en Sociaal Domein / Projectleider GV Thuis
Guido Schürmann
gschurmann@agora.nl / 06 30 11 81 62
Beleidsadviseur Zingeving en Sociaal Domein
Joep van de Geer
jvandegeer@agora.nl / 06 53 91 86 09
Officemanager
Leonie van der Veen
lvanderveen@agora.nl
06 83 93 05 77 / 030 65 75 898
Senior communicatieadviseur
Miranda Coehoorn
mcoehoorn@agora.nl / 06 83 93 47 53
Beleidsadviseur Zorg en Sociaal Domein
Sandrina Sangers
ssangers@agora.nl / 06 10 38 36 74
Onderzoeker sociale dimensie palliatieve zorg
Trudy Schutter
tschutter@agora.nl / 06 30 78 41 54