Praten over de laatste levensfase: welke handvatten kun je jouw vrijwilligers geven?
26 november 2020
In gesprek gaan over het levenseinde doe je niet elke dag. Praten over sterven en dood is ook een taboe. Toch zijn er veel vrijwilligers die er dagelijks mee te maken hebben. De alliantie Van Betekenis tot het Einde organiseerde daarom op 19 november in samenwerking met Agora ‘De Proeverij’.
Actuele nieuwsberichten
De animatie ‘Samenwerking zorg-sociaal domein in de laatste levensfase: welke rol pak jij?’ laat zien welke professionals en vrijwilligers een rol kunnen hebben bij ondersteuning in de laatste levensfase. Wie kan een rol spelen en wanneer?
Ed en Eveline van Pinxteren wonen in het zorgzame dorp Austerlitz. Nu Ed ziek is, kunnen zij rekenen op steun van Austerlitz Zorgt. Ed wil vooral actief blijven en van betekenis zijn voor de gemeenschap.
Agora gaat in 2026 gewoon door met het verbinden van zorg en het sociaal domein. Én gaat samen met Stichting PZNL bouwen aan een nieuwe organisatie. Wees welkom in een verbindend 2026!
