14-01-2010
Welke ervaringen heb je met zingevingsactiviteiten bij mensen met dementie? Psycholoog Barbera van der Schans is op zoek naar praktijkervaringen van verzorgenden, geestelijk verzorgers, psychologen. Doe mee aan de enquête.
Zingeving betekent het zoeken naar de zin van het leven of van grote gebeurtenissen in het leven. Er is al veel aandacht voor zingeving bij mensen met dementie, maar er is nog niet zo veel bekend over de ervaringen in de praktijk.
Psycholoog Barbera van der Schans wil ervaringen en ideeën over dit onderwerp inventariseren. Vul de enquête in voor 30 januari. Je moet hierbij het volgende wachtwoord gebruiken: zingeving2010.
Barbera is psycholoog in het verpleeghuis Het Zonnehuis Vlaardingen en kennismanager Ideon kenniscentrum voor dementieprofessionals.
Aantal keer bekeken: 960
Terug
Oproep: zingevingsactiviteiten voor mensen met dementie?