Agora  |  Actueel |  Contact  
U bevindt zich hier: Start > Service > Actueel > Agenda
3de Nationaal Congres Palliatieve Zorg  
22-09-2010

22-24 september 2010 zullen Agora en Palliactief het derde Nationaal Congres Palliatieve Zorg organiseren. Het thema is palliatieve zorg en ouderen.

Ouderen die ziek worden, zullen meer dan andere doelgroepen geconfronteerd worden met het feit dat zij niet meer beter zullen worden. Het begrip palliatieve zorg is dus van wezenlijk belang in de ouderenzorg.

In de praktijk blijkt echter dat kennis van het begrip palliatieve zorg geen vanzelfsprekendheid is in de ouderenzorg. Andersom kan veel kennis en ervaring vanuit de ouderenzorg van grote waarde zijn voor de ontwikkeling van goede palliatieve zorg.

De organisatie hoopt op een vruchtbare uitwisseling tijdens dit congres tussen enerzijds deskundigen uit de ouderenzorg en anderszijds deskundigen uit de palliatieve zorg.

Data: 22-24 september 2010
Locatie: CongresHotel De Werelt te Lunteren
Meer informatie:



Aantal keer bekeken: 19738

Terug
 
3de Nationaal Congres Palliatieve Zorg
   

| |
Copyright 2011 Agora landelijk ondersteuningspunt palliatieve zorg
Gebruiksovereenkomst
Privacybeleid
Inloggen | 

Actueel

Top 5 thema's

Zorg Kiezen

Snel naar